close
loading

Moja Zabawa w budowę makiet

Po długiej przerwie (jakieś 10 lat temu) zachciało mi sie ponownie pobawić w modelarstwo a dokładnie chodziło mi o zabawę formami z dzieciństwa. Zabawę z formami pamiętam jeszcze z szkoły,  na zajęciach  plastycznych dostałem zadanie wykonania  makiety zamku.

Przypadkiem trafiłem na formy produkcji radzieckiej które posiadał kolega. wtedy tak naprawdę zaczęła sie moja przygoda z budową makiet z gipsu, wciągnęło mnie to strasznie. Po paru latach chciałem wrócić do zabawy z dzieciństwa i przeszukując Internet nie mogłem znałeś dawniej używanych form. W drodze poszukiwań znalazłem jednak formy produkowane przez P. Bruce Hirst z strony hirst art. od razu mi sie spodobały lecz  nie było mnie  stać na zakup owych form oraz nie były dostępne w Polsce! Dlatego inspirowany radzieckimi formami z dziecinstwa oraz pracami P. Bruce Hirst spróbowałem wykonać coś  podobnego. I tak zaczęła moja zabawa z produkcją form. później postanowiłem sie podzielić moimi formami z innymi myśląc ze mogę zarobić parę złotych na moim hobby.


Z powodu problemów mieszkaniowych i miejscem do wykonywania  przerwałem zaniechałem rozwoju projektu dodatkowo  Bruce Hirst straszył mnie konsekwencjami z tytułu podrabiania jego produktów - choć on sam naśladuje prace dawnych budowniczych. Ja nie kopiowałem jego produktów lecz sie nimi inspirowałem. Lecz sie wystraszyłem i się zniechęciłem do zabawy. Dlatego przez parę ostatnich lat nie rozwijałem projektu ale cześć z was ze mną pozostała Dziękuje. Dzięki paru obcym osobą które dodały mi otuchy do działania dalej będę tworzył to co lubię może ktoś się jeszcze zainteresuje  taką formą spędzania wolnego czasu.
Minęło ponad 6 lat od kąt przestałem rozwijać stronę ale teraz zdobyłem miejsce na swoją kanciapę i będę sie starał rozszerzać w miarę możliwości. Wiem ze niczego nie kopiowałem tylko się inspirowałem a to jest całkowicie dozwolone! Jeśli zakupisz moje produkty to pieniądze przeznaczę na moja  pracownie i technologie by poprawić jakość elementów.

 

Miałem plany by dokończyć instrukcje budowli które są na stronie ale w drodze przeprowadzek i zostały zniszczone i nie jestem w stanie ich przywrócić . dlatego w miarę wolnego czasu postaram sie pokazać coś innego moje formy to bardzo kreatywna forma relaksu (slogan wymyśliłem :) ). Na razie zajmuje sie przywróceniem strony do nowych realiów sprzętowych tak żeby np. działała na androidzie:)

 

Za wszelkie błędy ortograficzne przepraszam zawsze z tym miałem problem. wole prace manualne niż humanistyczne ale strona bez opisu nie jest w stanie istnieć

 

miłe komentarze mile widzianeDODAJ KOMENTARZ

Strona poświecona głównie budowie makiet

Za wszelkie błedy ortograficzne przepraszam ciągle nad nimi pracje smiley

telefon: 667301044

formy@ozaoza.pl

 

Powered by: www.cdx.pl